Přihláška 2024

Uzavřeno
Přihlašování do letošního ročníku bylo již ukončeno.

Děkujeme za odeslání přihlášky

Odesláno
TIP! Dodatečné úpravy ve Vámi vyplněných údajích můžete provádět pomocí odkazu níže. Tento odkaz byl zaslán také na Vámi zadanou kontaktní emailovou adresu. Dodatečné úpravy bude možné provádět po celou dobu přihlašování až do uzávěrky.

Vaše změny byly uloženy

Uloženo
Vámi provedené změny byly úspěšně uloženy.

Soutěžní kategorie

Vyberte kategorii, ve které chcete soutěžit. Pokud se zařazením Vaší sestavy váháte, pročtěte si prosím propozice soutěže, ve kterých naleznete pravidla, hodnocení a povinné prvky pro jednotlivé kategorie.
Zavřít

Výkonnostní kategorie

Amatér - začátečník
Tato kategorie je určena pro děti, které začínají nebo trénují 1x týdně, maximálně se ale tanci či sportu věnují 2 roky. Tato kategorie je určena hlavně pro děti z kroužků DDM, ZŠ. Tyto děti se nezúčastňují postupových a republikových závodů.

Amatér - pokročilý
Tato kategorie je určena pro děti, které se věnují tanci či sportu delší dobu než 2 roky, ale ne na komerční úrovni.

Profi - velmi pokročilý
Tato kategorie je určena pro děti, které se připravují na postupové a republikové soutěže, tanci či sportu se věnují na výkonnostní úrovni.
Zavřít

Délka vystoupení

Odhadněte celkový čas strávený na pódiu. Zpravidla se jedná o délku samotného vystoupení. Pokud však Vaše sestava vyžaduje časově náročnější nástup, rozmístění rekvizit či jinou prodlevu většího rozsahu, i tento čas prosím do odhadu započítejte.
Zavřít

Příklady vyplněných soupisek

U každého vystupujícího uveďtě celé jméno a rok narození. Na formátu nezáleží, viz následující příklady správně vyplněných soupisek:

...
Zavřít